Днепр » Афиша
вт, 15 октября 2019
13:55

Dnipropetrovsk Region Art Fest - 2019

Dnipropetrovsk Region Art Fest - 2019

Фестиваль

Музей українського живопису за підтримки Дніпровської обласної державної адміністрації вдруге  презентує Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2019 –  виставковий проект для молодих митців області.
Успішний виставковий проект 2018 року – довів – в Дніпропетровській області багато талановитих митців. Тому, було прийнято рішення і у 2019  дати шанс «зазвучати» молодим митцям.

Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2019 – це БЛИЗЬКО 120  творчих робіт від 40 учасників  віком до 35 років,  з усієї куточків Дніпропетровської області.
Молодим художникам  після навчального закладу досить не просто заявити про себе у мистецькому світі. Участь у виставкових проектах для молодих митців – це рух вперед, чергова сходинка до «олімпу пізнаваності», можливість продемонструвати власний талант. 

Митці, що беруть участь у  Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2019 – абсолютно різні творчі особистості. Хтось – експериментує, дехто працює у власній манері і вже демонструє свою стилістику, яку ні з ким не сплутати.

Художники-учасники виставки  працюють у різних техніках, намагаються відкривати, на їхній погляд, нові художні світи. Дехто з них ще навчається у коледжі чи  Академії мистецтв, дехто не має художньої освіти, втім малює за покликом серця і дає вихід та розвиток власному таланту.

https://www.facebook.com/events/587436195090915/ 


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте