Днепр » Афиша
пн, 22 апреля 2019
09:29

Людина, що вміла дарувати посмішку

Людина, що вміла дарувати посмішку

16 квітня у Будинку мистецтв буде проведено кінозахід «Людина, що вміла дарувати посмішку», присвячений 130-річчю від дня народження одного з найвідоміших зірок німого кіно ХХ сторіччя Чарльза Спенсера Чапліна.

У світовому кінематографі немає іншого актора, слава якого була б такою великою і тривалою. Чарлі Чаплін майже півстоліття з’являвся на екранах всього світу, викликаючи захоплення як у глядачів, так і у критиків. Він отримав як кінематографічне визнання – три «Оскари».

Відвідувачі заходу почують про життєвий та творчий шлях цього всесвітньовідомого діяча світової культури, побачать уривки із знакових фільмів, де Чаплін грає маленького Бродягу, відкриває сутність фашизму, ділиться душевною чистотою і добротою та протистоїть байдужості.

Геній Чарлі Чапліна зробив глибокий вплив на розвиток світового кінематографу і продовжує радувати і сьогоднішніх глядачів.
  

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте