Днепр » Афиша
чт, 24 октября 2019
01:57

Міжнародна виставка карикатури

Міжнародна виставка карикатури

7 лютого 2019 року о 15.00 у приміщенні Дніпровського Будинку мистецтв (вул. Філософська 23, приміщення колишнього кінотеатру «Червоногвардієць») відбудеться відкриття Міжнародної виставки карикатури.

В експозиції представлені 85 творчих робіт. Це як ретроспективні роботи дніпровських художників-карикатуристів колишнього об’єднання «Гопак», нові роботи та роботи карикатуристів інших держав світу. Серед учасників виставки карикатуристи із України, Литви, Латвії, Казахстану, Росії, Ізраїлю, Білорусі.

Мешканцям Дніпра відомі імена художників-карикатуристів Олександра Дубовського, Геннадія Назарова, Василя Панича та Олександра Пшеняннікова, карикатури яких довгі роки розміщувались на сторінках міських та обласних газет.

Карикатури дніпровських художників неодноразово відбирались до участі у Міжнародних виставках-конкурсах в Болгарії, Польщі, Бельгії, Туреччині, Франції, Японії, де вони часто отримували перемоги.

Куратором виставки є член Національної спілки художників України, мешканець «Мистецького кварталу» Віктор Родіонов. В арсеналі творчих здобутків Віктора Родіонова, який був керівником об’єднання «Гопак», участь в 60 міжнародних виставках, три персональних виставки карикатури та 8 міжнародних дипломів.
  

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте