Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 20 августа 2018
06:33
УКР   ENG
Сакура в житті та культурі Японії

Сакура в житті та культурі Японії

Лекция

Сектор соціокультурних проектів і зовнішніх зв'язків Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія

Нещодавно весь світ у режимі онлайн мав змогу побачити, як біло-пінна хвиля цвітіння сакури розповсюджується з півдня на північ країни висхідного сонця.

І тому, зовсім невипадкова квітнева тема для учасників проекту «Українське вікно до японської душі» сектору соціокультурних проектів і зовнішніх зв'язків ДОУНБ. Так, мова піде саме про це «п`ятипелюсткове диво» в житті та культурі Японії. Ми дізнаємося, як насправді перекладається «сакура», чому японці завжди чекають на початок її цвітіння і вже на протязі тринадцяти віків так багато віршів пишеться саме у цей період. Дізнаємося й про міфологічний вибір онука японської богині сонця Аматерасу (天照大神) - Нінігі (瓊瓊杵尊), який він здійснив поміж «Сакурою» та «Скелею». Відкриємо інші символи, що прийшли на зміну сакурі, у період нового державотворення країни наприкінці XIX сторіччя.

Емоційний об`єм лекції у подробицях, що привіз з цьогорічної подорожі партнер проекту, керівник Товариства японської культури «Фудошінкан» Дмитро Масько. Безпосередні враження, фото та відео з 日本, до вашої уваги.

Отже запрошуємо на нову зустріч з неймовірною та несподіваною Японією, що зберігає у своєї історії та сучасності всі таємниці світу.

Контактна особа: Олена Ємельянова, (067) 281-09-34


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте