Днепр » Афиша
сб, 25 мая 2019
14:59

План концертів Будинку органної та камерної музики на травень

План концертів Будинку органної та камерної музики на травень

Классическая музыка

04.05
суб.
14:00

«Музичні сторінки українських композиторів»
Від класики до сучасності ХVІІІ-ХХ століть.
Солісти:

  • Олена Келер (ф-но),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: М.М. Скорика, М.В. Лисенка, М.М. Жербіна, Ю.С.  Щуровського,
Л.М. Колодуба, А.Й. Кос-Анатольського, Р.П. Демчишина, К.Г. Стеценка.

04.05.
суб.,
17:00

«Бентежить душі та заворожує серця»
Солісти:

  • Бєлікова Ксенія (орган),
  • Олена Келер (орган, ф-но),
  • Сергій Міледін (худ. слово).

У програмі музика: Д. Букстехуде, Й.С .Баха, Т.Альбіноні, Х.А. Штамма, Ф. Генделя, Г. Бьома.

05.05.
нед.,
11:00

 Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Анастасія Начевна (ф-но, орган),
  • Світлана  Новак (бандура, вокал),
  • Тарас Скрипніков ( кларнет)  з інтерактивом «Професора Ноткіна» (С. Міледін),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді

05.05.
нед.,
14:00

«Музика переможного травня» Концерт до Дня пам`яті та примирення
Солісти:

  • пісенний дует народних  артистів України  Тетяни та Андрія Бабичів,  
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • заслужена артистка України Ольга
  • Зернаєва (флейта),
  • Антон Чернета (орган, тенор),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ігор Чепа (тенор),
  • Олена Долгіна (сопрано).

Ведучий - Антон Чернета.
Автор ідеї та режисер: заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

05.05.
нед.,
17.00

«Орган+»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Ірина Осенєва (скрипка), Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: А. П`яццоли, А. Вівальді, М. Скорика, Й.С. Баха, Ф. Крейслера, Ш-К. Сен-Санса,
Дж. Каччіні, П. Іттуральде.

11.05.
суб.,
14:00

«Дотик погляду Богородиці»
Соліст: Петро Сухоцький (орган, м. Луцьк),  Сергій Міледін (худ.слово)
Анастасія Боначова (асистент органіста).
 У програмі музика: Д. Букстехуде, П. Гофгаймер, Бярне Слуґедал, А. Калнинь, Р. Дюбра, А. Калейс.

11.05.
суб.,
17:00

«Велич трьох століть»
Інструментальні та вокальні твори композиторів Західної Європи  XVII – XIX століть
Солісти:

  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С.Баха, Г.Ф. Генделя, Ф. Шуберта, С .Франка, Й. Брамса,  К .Сенс-Санса, Ф. Крейслера.

12.05.
нед.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
 з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Начевна (ф-но, орган),
  • Олена Долгіна (сопрано),  
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.

12.05.
нед.,
15:00

Спектакль-концерт  «Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина  Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Келер Олена (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Олена Бадалова (балет),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

12.05.
нед.,
17:00

«В гармонії Творців»
Камерний оркестр «Дивертисмент»
диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солісти - лауреати міжнародних конкурсів: Сергій Казаков (віолончель, м. Київ),
Наталія Очерет(ф-но), Наталія Золотарьова (ф-но), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Л. ван Бетховена. Концерт №3 для фортепіано з оркестром
С.В. Рахманінова. Концерт №2 для фортепіано з оркестром
П.І. Чайковський. Варіації на тему рококо.

18.05.
суб.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України
  • Ольга  Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України  Олександр Благодарний (баритон),
  • салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Іван Садовий (тенор),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Начевна (ф-но),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

18.05
суб.
17:00

Прем’єра!!!   «Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».

  • Заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • заслужений артист України  Олександр Благодарний (баритон),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна Волкова (художник).

Автори проекту, ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
Олена Гамова (музикознавець).

19.05.
нед.
12:00

З циклу концертів «Під склепіннями великих тих соборів, звучить Орган, прославлений у віках».
«Notre-Dame de Paris» (м. Париж, Франція)
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тарас  Скрипніков (кларнет),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена  Келер (ф-но, орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Ш-К. Сен-Санса, К. Дебюссі, С. Франка, Ш. Гуно, Ж.Н. Лемменса,
Ш-М. Відора, Ж. Бізе, Ф. Пуленка, Т. Дюбуа.

19.05.
нед.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олександр Ківільов (скрипка),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово).

19.05,
нед.,
17:00

«Музичний простір»
Солісти:

  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олександр Владимиров (тенор),
  • Олена Гаштова (сопрано),
  • Марина Устенко (віолончель),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Брамса, І. Доніцетті, А. Фоміна.

25.05.
суб.,
17:00

«Велич Геніїв»
Солісти:

  • Олена Келер (ф-но),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Брамса, Р .Шумана.
Автор проекту - Олена Келер.

26.05.
нед.,
12:00

Музика лікує” з циклу концертів «Музична терапія»
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Олена Долгіна (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но, орган),
  • Білоусов Олександр (ф-но),
  • Ірина  Осенєва (скрипка),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, П.І. Чайковського.

26.05.
нед.,
14:00

Прем`єра!!! «Музика – моя доля. Неповторна Барбара Стрейзанд.»
Солісти:

  • Ольга Вороніна (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Катерина Миколайко (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • Валерія Вороніна (сопрано),
  • Ксенія Бєлікова (сопрано),
  • Антон Чернета (худ.слово),
  • Олена Квятковська (худ.слово).

В програмі кращі зразки джазової музики
Автор ідеї - Ольга Вороніна.
Сценарист та режисер - заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

26.05.
нед.,
17:00

«В ритмах латино»
Солісти:

  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анастасія Начевна (ф-но, орган),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

 У програмі музика: П. Іттюральде, Х-А. Штамма, А. П’яццолли, Д. Мійо, Дж. Уільямса.


Сегодня:

Завтра:

Все:

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66

₴: 80-150 грн.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте