02.11.
суб.,
14:00 |
Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:
- народний артист України Андрій Бабич (вокал),
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Галина Охотнік (сопрано),
- ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
- Ольга Кутакова (скрипка),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Всеволод Літучий (флейта),
- Сергій Міледін (худ.слово),
- Олена Гамова (худ.слово).
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
02.11.
суб.,
17:00 |
«Динамічна епоха величі Бароко»
Солістка – Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець – Анастасія Боначова.
В програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Г.Ф. Генделя, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля,
Г. Пьорселла, Дж.Б. Перголезі. |
03.11.
нед.,
11:00 |
Абонементний концерт для найменших
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:
- заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
- Олена Келер (ф-но, орган),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Світлана Новак (бандура, вокал),
- Тарас Скрипніков (кларнет),
- Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
03.11.
нед.,
14:00 |
«Органний всесвіт українських композиторів»
Сольний концерт заслуженої артистки України Надії Юрійчук (орган)
за участі Тетяни Улькіної (сопрано), Олени Гамової (музикознавець).
У програмі музика: Л. Дичко, М. Скорика, М. Колеси, І. Шамо, М. Лисенка. |
03.11.
нед.,
17:00 |
«Вальс, вальс, вальс…»
Солісти:
- народний артист України Андрій Бабич (тенор),
- заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Галина Охотнік (сопрано),
- струнний квартет “Гармонія” Людмили Семенової,
- Ольга Кутакова (скрипка),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Ольга Вороніна (сопрано),
- Ігор Чепа (тенор).
Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич, Олена Гамова.
В програмі музика: Й.Штрауса, Ф. Крейслера, Ф. Пуленка, Г. Свірідова, К. Дебюссі, Л. Ардіті.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
09.11.
суб.,
12:00 |
Ювілейний концерт народної хорової капели ім. Ромена Ролана – 90 років.
У програмі твори українських, зарубіжних і сучасних композиторів.
Художній керівник та диригент – Яна Смєлова. |
09.11.
суб.,
17:00 |
Поціновувачам творчості Володимира Івасюка
«Пісня нас єднає»
Солісти:
- пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
- Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Вороніна Ольга (сопрано).
Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
директор – художній керівник Антон Чернета (тенор).
Режисер-постановник – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон. |
10.11.
нед.,
12:00 |
Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової.
Солісти:
- заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
- Олена Келер (ф-но, орган),
- Світлана Новак (вокал, бандура),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Тарас Скрипніков (кларнет),
- Анастасія Боначова (музикознавець)
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В-А. Моцарта.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
10.11.
нед.,
15:00 |
Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:
- народний артист України Андрій Бабич (вокал),
- заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
- салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
- Іван Садовий (тенор),
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Галина Охотнік (сопрано),
- ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
- Зінаїда Чепа (сопрано),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Олена Гамова (худ.слово),
- Сергій Міледін (худ.слово).
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
10.11.
нед.,
17:00 |
Для поціновувачів різножанрової музики
«Тональність хорошого настрою»
Солісти:
- пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Зінаїда та Ігор Чепи (вокал),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Антон Чернета (вокал),
- Ольга Вороніна (сопрано).
Ведуча: народна артистка України Тетяна Бабич.
В програмі хіти класичної та сучасної музики. |
16.11.
суб.,
14:00 |
«Фрески творчості А. Вівальді», «Чотири пори року».
Автори проекту, ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,
Олена Гамова (музикознавець).
Солісти: заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), заслужений артист України Олександр Благодарний (баритон),
Ольга Кутакова (скрипка), Тетяна Волкова (художник). |
16.11.
суб.,
17:00 |
«Благородство класицизму»
Солісти:
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Тарас Скрипніков (кларнет),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Анастасія Боначова (музикознавець).
В програмі музика: В-А. Моцарта, Й. Гайдна, Л ван Бетховена, К. Глюка,
А. Сальєрі, Д. Бортнянського. |
17.11.
нед.
12:00 |
Із циклу концертів “Музична галерея”
“Поема музики та кольору”.
Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха.
Солісти:
- заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Тарас Скрипніков (кларнет),
- Олена Келер (ф-но, орган),
- Анастасія Боначова (музикознавець).
Режисер-народна артистка України Тетяна Бабич. |
17.11.
нед.,
14:00 |
«Романс нас надихає крізь роки»
Солісти:
- пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Ігор та Зінаїда Чепи (вокал),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Антон Чернета (тенор),
- Ольга Вороніна (сопрано).
Ведучі концерту – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон, Сергій Міледін.
Режисер-постановник – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон. |
17.11.
нед.,
17:00 |
До Дня Гідності і Свободи
«Органна симфонія Великих…»
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Олена Келер (орган), Олена Гамова (музикознавець).
В програмі музика: Й. С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, С. Франка,
Ш-М. Відора, М. Регера, Г. Пьорселла. |
23.11.
суб.,
15:00 |
До дня пам’яті жертв голодоморів
Кантата «Реквієм. 14 молитв»
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник.
Солісти: Тетяна Улькіна (сопрано) + меццо
Режисер-постановник та автор музики – Ж.Чепела |
23.11.
суб.,
17:00 |
«Епохальні діаманти музики»
Солісти:
- заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
- Ольга Кутакова (скрипка),
- Сергій Міледін (ведучий).
В програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Б. Марчелло, М. Огінського,
К. Сен-Санса, М. Скорика, Дж. Уїльямса. |
24.11.
нед.
11:00 |
«Музика лікує» з циклу концертів «Музична терапія» з музичними рецептами.
Солісти:
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Ірина Осенєва (скрипка),
- Світлана Новак (бандура, вокал),
- Катерина Миколайко (сопрано),
- Білоусов Олександр (ф-но),
- Анастасія Боначова (музикознавець).
В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
24.11.
нед.,
14:00 |
За підтримки Почесного консульства Австрії у Дніпрі.
«Прем’єра»!!! Вистава-концерт «Феноменальний Моцарт. Міфи та факти»
Солісти:
- салонний оркестр «Рапсодія» заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,
- Ксенія Бєлікова (орган),
- Галина Охотнік (сопрано),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Олена Келер (ф-но),
- ансамбль акапельного співу «ORFEUS.
Ведучі: директор – художній керівник Антон Чернета,
Олена Гамова, Анастасія Боначова (музикознавці), Сергій Міледін (актор).
Режисер-постановник – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон. |
24.11.
нед,.
17:00 |
«Доторкнутись до душі ....»
Ансамбль класичної музики «Амадеус»
Виконавці:
- Марина Устенко (віолончель),
- Олександр Білоусов (ф-но),
- Тарас Скрипніков (кларнет),
- Леся Скрипнікова (сопрано).
Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич.
В програмі музика: Й. Брамса, Ф. Шуберта, С. Рахманінова, Е. Вілла- Лобоса. |
30.11.
суб.,
15:00 |
Прем’єра!!! «Мовою улюблених арій»
Камерний оркестр «Дивертисмент»,
диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник.
Солісти:
- народний артист України Андрій Бабич (вокал),
- Антон Чернета (вокал, орган),
- Галина Охотнік (сопрано),
- Тетяна Улькіна (сопрано),
- Іван Садовий (тенор),
- Зінаїда Чепа (сопрано),
- ансамбль акапельного співу «ORFEUS»
Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич.
Режисер-постановник – народна артистка України Тетяна Бабич. |
30.11.
суб.,
17:00 |
Органний концерт
«Музична сповідь Органу»
Солістка – Ксенія Бєлікова (орган). Музикознавець – Анастасія Боначова. |