Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 18 октября 2017
16:02
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень

План концертів Будинку органної та камерної музики на жовтень

Вокальная музыка, Классическая музыка

 

01.10,
нд.,
15:00

Відкриття ХХХІ-го концертного сезону
До міжнародного дня музики
“Симфонія Органу”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна  Лаппо (орган).
  • Музикознавець — Олена Гамова.

У програмі музика:Й. Баха, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля.

 

06.10,
пт.,
18:00

«Акорди осені»
Солісти:

  • Олена Келер (орган),
  • Ярослав Гнезділов (орган, ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика:Й. Баха, Д. Букстехуде, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

 

07.10,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

 

07.10,
сб.,
18:00

Для поціновувачів різножанрової музики
“Музика на «Біс»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  •  Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

Художнє слово - Сергій Міледін.
    У програмі класична музика та сучасні хіти.

 

08.10,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти: 

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но),   

Музикознавець -  Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Г. Міллера.

 

08.10,
нд.,
15:00

“Популярні шедеври”
Камерний оркестр «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солісти:

  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, В.А. Моцарта, А. Хачатуряна

 

13.10,
пт.,
18:00

«Класичні полотна»
Солісти:  

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ярослав Гнезділов (орган, ф-но),  
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка).

Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Л. ван Бетховена, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта.

 

14.10,
сб.,
15:00

До Дня захисника України
«Мужнім серцям від творчих сердець»
Солісти

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • Олександр Благодарний (баритон), 
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  •  Галина Охотнік (сопрано),  
  •  Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но).

Сергій Міледін (художнє слово).
У програмі твори українських композиторів та українські народні пісні.

14.10,
сб.,
18:00

“Від бароко до сучасності”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но).

Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Брамса, С. Франка, Е. Гріга.

 

15.10,
нд.,
12:00

Із циклу концертів «Музична галерея»
«Поема музики та кольору». Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  •  Олександр  Білоусов (ф-но),

Олена Гамова (музикознавець).

 

15.10,
нд.
15:00

 «Осінь спогадів і мрій»
Солісти:

  • Інна  Радіновська (поетеса),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Олександр Благодарний (баритон), 
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олена Келер (ф-но),

Анастасія Боначова(музикознавець).

 

20.10,
пт.,
18:00

Музика лондонських та паризьких соборів
«Entente Cordiale»
Соліст Алан Саттон (орган). Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Е. Лемара, П. Уітлока, Ж.А. Алена, Г. Хоуелза, Л. В’єрна.

 

21.10,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  •  Галина Охотнік (сопрано), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапель ного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано), 
  • Ольга Зернаєва (флейта),  
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

 

21.10,
сб.,
18:00

«Музичні діалоги»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  •  Ірина Осенєва (скрипка),
  • Тетяна  Улькіна (сопрано),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Баха, Ф. Мендельсона, В. Белліні, А. Вівальді.

 

22.10,
нд.,
12:00

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),  
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),  
  • Олександр Благодарний (баритон),  
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Ліста.

 

22.10,
нд.,
15:00

«Органні шедеври»
Солісти

  • :Ярослав Гнезділов (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна  Лаппо (орган).

Музикознавець — Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Т. Альбіноні, С. Франка.

 

27.10,
пт.,
18:00

“Бароко і не тільки...”
 Солісти:

  • Олександр Благодарний (вокал, ф-но),  
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ірина  Осенєва (скрипка),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).
  • Ксенія Бєлікова (орган),

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Штрауса, Дж. Верді, В.А. Моцарта.

 

28.10,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер  (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,                            
  • Марія Лоленко (балет), 
  • Олена Гамова (худ.слово),
  •  Сергій Міледин (худ.слово).

 

28.10,
сб.,
18:00

До дня визволення України від фашистських загарбників
«В пам’яті поколінь»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ярослав Гнезділов (орган), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  •  Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  •  Галина Охотнік (сопрано),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

 

29.10,
нд.,
12:00

З циклу абонементних концертів «Всією родиною до Органного залу»
«Від класики до сучасності»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  •  Ярослав Гнезділов  (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика:Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, П.І. Чайковського, А. Петрова.

 

29.10,
нд.,
15:00

“Імперія Органу”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна  Лаппо (орган),
  • Ярослав Гнезділов (орган, ф-но),
  • Олена Келер (орган, ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  •  Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Е. Гріга.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 056-374-05-52, 056-374-16-55 (концертный отдел), 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте